På grunn av sterk vekst søker vi:
KONSULENT / SENIOR KONSULENT – FINANSSYSTEMER
Arbeidssted blir i Oslo, men noe reisevirksomhet forventes. Tiltredelse finner sted sommeren 2010 eller etter nærmere avtale.
Vi leverer programvareløsninger for finansforvaltning. Kundene våre administrerer, måler, analyserer og regnskapsfører sine finansielle instrumenter ved hjelp av våre produkter.
Arbeidsoppgaver for stillingen blir:
- Opplæring i vår programvare hos kunder
- Konsulentbistand knyttet til vår programvare
- Support / bistand på telefon
- Kundeoppfølging
- Teste og komme med forbedringsforslag til systemene
- Utarbeide dokumentasjon på våre systemer
- Delta i presentasjoner av våre løsninger
Faglige kvalifikasjoner
- Høyere utdannelse innen økonomi, finans og/eller regnskap
- Interesse og forståelse for finansmarkeder og finansielle instrumenter
- Regnskaps- og IT-forståelse
Vi ser først og fremst etter en kandidat som er serviceinnstilt og sterk i metodiske fag. I tillegg må du ha pedagogiske evner, være initiativrik og kunne jobbe selvstendig. Kvinner oppfordres til å søke.
Vi tilbyr karrieremuligheter for riktig kandidat, konkurransedyktig lønn, god pensjonsordning, årlige firmaturer og et meget godt arbeidsmiljø. Vi har også en partnerordning, hvor de dyktigste medarbeiderne vil bli tilbudt medeierskap i bedriften. Det er også gode muligheter for faglig egenutvikling.
For nærmere informasjon om stillingen/selskapet kan du ta kontakt med daglig leder, Gerdt Vedeler, på 55 52 77 71 eller vår salgs- og markedssjef, Albert Vedeler, på 55 52 77 73.
Søknad sendes på e-post til firmapost@escali.no innen den 31. Mai 2010.