Ledig stilling
Markedssekretær
 
 
 
Vi søker etter en ambisiøs markedssekretær som har interesse for salg og markedsføring, men som ikke er redd for å ha sentralbordansvar.
 
Andre viktige arbeidsoppgaver blir ajourhold av vårt salgs- og kundeoppfølgingssystem, fakturering og annet forefallende arbeid i forbindelse med våre salgs- og markedsaktiviteter. En del kontorarbeid som f.eks. reisebestillinger, fakturakontroll og varemottak må også påregnes.
 
Utdanning innen markedsføring eller bedriftsøkonomi er en fordel, men ikke noe krav. Ellers forutsettes tilfredsstillende forståelse av Microsoft Office.
 
Vi tilbyr konkurransedyktig lønn, god pensjonsordning, årlige firmaturer og et godt miljø. Det er også gode muligheter for faglig utvikling.
 
Arbeidssted blir ved vårt hovedkontor i Bergen, med tiltredelse fortrinnsvis våren 2010.
 
Søknad med CV sendes på e-post til albert@escali.no innen den 1. februar 2010.

For nærmere informasjon om stillingen/selskapet kan vår salgs- og markedssjef, Albert Vedeler, kontaktes på tlf 55 52 77 73. Mer informasjon om selskapet finnes også på www.escali.no
 

Nyheter

23.01.2012
Det Norske Veritas AS velger Escali
292_DNV logo_intro

DNV har i dag signert kontrakt for levering av investerings- og derivatmodulene i Escali Financials. I tillegg tar de i bruk Escali Supervision for å dekke Pensjonskassens Offentlige Regnskaps- og Tilsynsrapportering.

Les mer >>

09.12.2011
Avtale med livforsikringsselskap
En av landets største livforsikringsselskaper, Oslo Pensjonsforsikring, har tegnet avtale med oss for bruk av Escali Supervision. Dette er vår løsning for håndtering av pensjonskassenes og forsikringsselskapers offentlige tilsyns- og regnskapsrapportering.
 
Les mer >>
Escali Financial Systems AS | OSLO: Rådhusgaten 28 |  BERGEN: Øvre Kråkenes 49 | TEL: + 47 55 52 77 70 | DESIGN/CMS: Netnor